Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CZĘŚCI

( ilość produktów: 145 )
Marka
Cena
-
Pokaż tylko
Usuń wszystkie filtry

Części rowerowe

Masz już swój wymarzony rower, dobrałeś odpowiednie akcesoria i cieszysz się jazdą? Świetnie! Ważną informacją dla miłośników jazdy jest to, że normalnym procesem jest eksploatacja części rowerowych i przyjdzie czas na to, aby je wymienić. A może będziesz chciał zmienić komponenty w swoim rowerze na coś lżejszego lub szybszego! W każdej potrzebie możesz liczyć na naszą ofertę z częściami rowerowymi. Znajdziesz tu szeroki zakres niezbędnych części do roweru dopasowanych do różnych ram, kół, systemów amortyzacji i napędowych. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością.

Płynność jazdy roweru - części rowerowe

Wśród części do rowerów związanych z napędem znajdziesz w naszej ofercie całe grupy napędowe, łańcuchy, kasety i wolnobiegi, mechanizmy korbowe, manetki, przerzutki przednie i tylne. Elementy napędowe możemy dopasować do systemów 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12 rzędowych, z jedną, dwoma lub trzema tarczami przy korbowodzie. Sterowanie przerzutkami może odbywać się mechanicznie za pomocą linek lub elektronicznie, dzięki przerzutkom poruszanym silniczkami. A jeśli interesuje Cię monitorowanie Twoich osiągów podczas codziennej jazdy to oferujemy systemy pomiaru mocy, który generujesz podczas jazdy. Pomiar mocy może być realizowany za pomocą ramion korbowodu, tylnych piast lub pedałów.
Pedały to kolejne części, które pomogą zmienić Twój rower. Pomogą poczuć Ci się pewniej i zwiększyć bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnym terenie. A podczas jazdy po szosie zapewnią skuteczniejsze przeniesienie mocy. Mogą to być pedały płaskie lub ze specjalnym systemem wpinania butów.
Ogromny wpływ na płynność jazdy mają koła. Oferujemy koła zbudowane na obręczach aluminiowych lub karbonowych, ze szprychami okrągłymi lub płaskimi ? aerodynamicznymi. Używane głównie w rowerach szosowych, górskich, turystycznych lub do jazdy po mieście. A jeśli koła - to potrzebne Wam będą również opony i dętki. Mogą to być podstawowe opony ze stopką z drutem lub droższe ze stopką z linki kevlarowej. Podpowiemy Ci, czy zastosować dętkę czy może system bezdętkowy, do którego oferujemy potrzebne akcesoria, tj. taśmy uszczelniające, zawory, uszczelniacze.
To naprawdę tanie części rowerowe, a sprawiają by Twoja jazda była bezpieczna. Ważne jest, aby podzespoły hamowania również były odpowiednie. Niezależnie czy posiadasz hamulce szczękowe, tarczowe, mechaniczne lub hydrauliczne, oferujemy zarówno całe zestawy hamulcowe, jak i elementy składowe. Do skutecznego działania układu hamulcowego niezbędne są odpowiednio dopasowane do stylu jazdy i warunków na trasie, klocki i okładziny hamulcowe.

Części rowerowe zwiększające komfort jazdy

Żeby jednoślad jechał w wybranym kierunku dobrze jest dopasować odpowiedni kokpit, czyli zestaw w którego skład wchodzi kierownica, wspornik kierownicy, odpowiednie chwyty, czasem rogi. Znajdziesz u nas kierownice do rowerów górskich, szosowych czy turystycznych. Do tego wspornik o odpowiedniej długości i wysokości, a może z możliwością regulacji. Na koniec chwyty lub inaczej nazywane gripy, które można dopasować do wielkości naszych dłoni, mogą być okrągłe lub ergonomiczne i mogą być połączone z rogami. Dobrze dopasowane dają pewny chwyt i poczucie komfortu podczas najdłuższych jazd.
Żeby dopasowanie do roweru było kompleksowe, warto zadbać o wygodne siodełko rowerowe. Będzie miało to ogromny wpływ na komfort jazdy. Oferujemy możliwość przetestowania wybranych siodełek, tak żeby zakup był na pewno udany. Siodełko mocujemy do sztycy, czyli wspornika siodełka. Możesz wybrać pomiędzy sztycami wykonanymi ze stali, aluminium lub karbonu. Sztyce mogą być o stałej wysokości lub regulowane. Rozwiązanie z regulowanymi sztycami świetnie sprawdzą się szczególnie w rowerach górskich, gdzie podczas zjazdów liczy się możliwość jak najniższego umieszczenia środka ciężkości.
Poza koniecznością wymiany wyeksploatowanych części, zachęcamy Cię również do regularnego serwisowania roweru. Musisz pamiętać o tym, aby dbać o swój rower. Wówczas pozostanie on w pełni sprawny a Ty będziesz mógł cieszyć się nim długie lata.

pixel